Zakładanie i likwidowanie firm – upadłość konsumencka

 

DLA FIRM:

W dobie rozwoju gospodarczego i wzmożonej aktywności gospodarczej istnieje potrzeba tworzenia różnego rodzaju form przedsiębiorstw, od osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą poczynając na spółkach prawa handlowego kończąc.

Kancelaria Radcy Prawnego Marzeny Dyduch oferuje profesjonalne usługi z zakresu doradztwa i reprezentacji w toku tworzenia wszelkiego rodzaju form prawnych.

Zapewniamy Państwu pomoc zarówno w zakładaniu działalności gospodarczych, jak również tworzeniu spółek, np. spółek jawnych, spółek partnerskich, spółek komandytowych, spółek z o.o., spółek akcyjnych i innych.

Nasza praca nie ogranicza się jedynie do wypełnienia dokumentu rejestrowego, ale rozpoczyna się już na etapie wyboru najbardziej dogodnej formy prawnej. Proponujemy swoim Klientom również tworzenie i opiniowanie projektów aktów założycielskich, umów, zgłoszeń, uchwał itd. W ramach zastępstwa Kancelaria może występować w imieniu Klientów również przed sądami, w tym rejestrowymi, organami administracji i innymi instytucjami.

Stała współpraca z biurem księgowym, oraz szeroka wiedza gwarantują wysoką jakość usług, jak również dają możliwość stworzenia kompleksowej oferty. Niekiedy powstaje konieczność zakończenia działalności. Nasza Kancelaria oferuje Państwu kompleksową obsługę w tym zakresie, dając przy tym gwarancję rzetelnego i sprawnego przeprowadzenia postępowania.

Dynamiczna, uzależniona od wielu czynników sytuacja na rynku, kryzys gospodarczy, czy chociażby realizacja założonych celów (realizacja celu gospodarczego) powoduje konieczność zakończenia działalności.

W tym zakresie zapewniamy obsługę w zakresie prowadzenia postępowań restrukturyzacyjnych (włącznie z współpracą z doradcami restrukturyzacyjnymi), likwidacyjnych, jak również postępowań upadłościowych (z możliwością zawarcia układu, jak też likwidacyjnych). Wskazać należy, że skorzystanie z usług profesjonalisty zarówno przy tworzeniu, jak i likwidacji różnorakich form prawnych, pozwala zaoszczędzić znaczne środki finansowe, ale również przede wszystkim Państwa czas. Dodatkowo zapewniamy pomoc doradcy restrukturyzacyjnego, który pomaga naszym Klientom przebrnąć przez całą procedurę postępowania i monitoruje jego przebieg z umocowania Sądu

Współpraca z nami daje gwarancję poprawnego przeprowadzenia postępowania i zakończenie go w rozsądnym terminie.

 

DLA KONSUMENTÓW:

Nasza Kancelaria posiada bogate doświadczenie, w zakresie zarówno doradztwa, jak i reprezentacji konsumentów w toku postępowania o ogłoszenie upadłości.

Sprawdzone rozwiązania, oraz współpraca z specjalistami z zakresu upadłości i restrukturyzacji, pozwala nam świadczyć pomoc prawną na najwyższym poziomie, przy jednoczesnym zachowaniu preferencyjnych warunków finansowych.

Dzięki współpracy z nami unikniesz problemów w zakresie chociażby braków formalnych wniosku, a cel który założyłeś osiągniesz znacznie szybciej. Doradzamy jak wypełnić wniosek, co w nim zawrzeć, jakie dodatkowe dokumenty zgromadzić, a także jaki jest dalszy przebieg postępowania, jeśli w Twojej sprawie zapadnie postanowienie o ogłoszeniu upadłości.