Rozwody

Radca Prawny Marzena Dyduch jest specjalistą, posiadającym bogate doświadczenie w reprezentacji stron w toku tych specyficznych postępowań jakimi są postępowania o rozwiązanie małżeństwa poprzez rozwód.

Jest to bowiem materia wyjątkowo delikatna, gdzie tylko doświadczenie, wyczucie i profesjonalna i rzetelna wiedza pozwalają na sprawne przeprowadzenie postępowania z jak najmniejszą uciążliwością dla Klienta. Celem naszej Kancelarii jest przede wszystkim spełnienie oczekiwań Klienta, które zakreśli nam już na początku współpracy, jak również prowadzenie sprawy w ten sposób, aby postępowanie w możliwie minimalnym stopniu absorbowało Klienta zarówno osobiście jak i finansowo.

Właściwe przeprowadzenie postępowania rzutuje poważnymi konsekwencjami na przyszłość, to zaś zarówno w sferze osobistej, np. przyznanie opieki nad dziećmi, jak i ekonomicznej, np. podział majątku dorobkowego małżonków. Skutki błędnych decyzji lub braku wiedzy merytorycznej i umiejętności składania poprawnych formalnie wniosków mogą być poważne i częstokroć nieodwracalne.